Sıvacı Belgesi Veren Kurumlar

Sıvacı Belgesi Veren Kurumlar Hakkında sorularınız için Poly Cert ailesini takip edebilirsiniz.

Poly Cert firması olarak birçok alanda hizmet vermekteyiz. Mesleki Yeterlilik Belgesi, kişinin herhangi bir meslekte, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından oluşturulmuş ulusal yeterlilikte belirtilen koşulları sağlamaları durumunda sahip olunan bir belgedir. Bu belgenin kişiler ve aynı anda firma için avantajları bulunmaktadır. Kişiler, belgeyi alamaya hak kazandıklarında, çalıştığı firmaya yetkinliğini belirtir. Ulusal Yeterlilikler yaygın öğrenmenin bilinmesine olanak sağlar. Bu sayede bireyler, işleri açısından ilerlemelerini, çok çeşitli yollarla sağlayabilip aynı anda kariyer hareketliliğini de desteklemiş olurlar.
Tehlikeli ve çok tehlikeli meslek gruplarında çalışanlara, yeterlilik belgesi Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından mecburi hale getirilmiştir. POLY CERT gibi mesleki yeterlilik belgesini veren firmalar yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları olarak da bilinir. Firmanın bu belgeyi verebilmesi için alakalı meslekte Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş olmalıdır.

Sıvacı Belgesi Veren Kurumlar Hakkında etkili sonuçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı sorularınıza atlamadan cevap verilecektir.

Poly Cert firması olarak belirli koşullar dahilinde istenilen mesleki yeterlilik belgesini verebiliyoruz. Firmamızın adil ve tarafsız eğitimlerinden faydalanmak istiyorsanız sizleri Poly Cert ofisimizde görmekten mutluluk duyarız.

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetki verilmiş belgelendirme kuruluşlarına başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuz onaylanınca belirli eğitimlere tabii tutuluyorsunuz. Eğitimden sonra sınava giriyorsunuz. Belge açıklanma vakti geldiğinde Mesleki Yeterlilik Web Portalı ya da E-Devlet üzerinden belge durumunuza bakabilirsiniz. Bu bölüm dahilinde her türlü belge, sınav, soruşturma, soru için iletişim odağı Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilen belgelendirme kuruluşlarıdır. Belgeyi almaya hak kazandıysanız Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilen belgelendirme kuruluşundan belgenizi alabilirsiniz. Belgeyi almaya hak kazanamadıysanız ya eğitimi aldığınız kuruluşta bir sorun vardır ya da eğitime düzenli katılmayıp gerekenleri uygun bir şekilde sağlamadınız. Bu gibi durumlarda belgeyi almaya hak kazanamayabilirsiniz. Bundan dolayı sağlam ve güvenilir firma olarak bizi tercih etmeniz sizin kârınıza olacaktır.

Mecburi olarak mesleki yeterlilik belgesi gerektiren işletme Ahşap kalıpçı, boyama operatörü, inşaat işçisi, elektrik pano montajcısı, çelik kaynakçısı, baca montaj personeli, betonarme demircisi, inşaat boyacısı, panel kalıpçı, sıvacı gibi mesleklerdir. Bu mesleklerde çalışmak isteyenlerin mesleki yeterlilik belgesine ihtiyacı vardır.

Sıvacı Belgesi Veren Kurumlar

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.