Satış Danışmanı-Seviye 4 Belgesi Standartları

Satış Danışmanı-Seviye 4 Belgesi Standartları

Belgelendirme, söz konusu ürünün veya hizmetin düzenli ve sistemli şekilde bir kuruluş tarafından sağlanmasına denir. Belge almak için doğru yerdesiniz. Bir kişinin veya kuruluşun resmi olarak tasdik edilip onaylanmasına denir.

Yeterlilik Belgesini almak isteyen kişiler birimlerde belirlenen sınavlara sokulur. Adayların mesleki yeterlilik sertifikasına sahip olabilmeleri için birimlerde belirlenen sınavlardan başarılı olmaları gerekir. Yeterlilik birimlerindeki performansa göre ve yazılı sınavlar, her bir birim için ayrı yapılabileceği gibi beraber de yapılabilir.

Amacımız tarafsız, bağımsız, dürüst, kaliteli bir eğitimle, etik kuralları esas alarak personel belgelendirme hizmeti sunmaktır. Uzman ekip kadromuzla her zaman teknolojiyle kendimizi geliştiriyoruz. Sürekli gelişen, her yerde geçerli ve güvenli bir hizmet sunarak sınav ve belgelendirme hizmeti vermekteyiz. Zorunlu olarak mesleki yeterlilik belgesi gerektiren işletme elektrik bakımcısı, kaynak operatörü, inşaat işçisi, inşaat boyacısı, elektrik pano montajcısı, köprülü vinç operatörü, iskele kurulum elemanı, endüstriyel boya montajcısı, duvarcı, çelik kaynakçısı, boyama operatörü, betoncu, betonarme demircisi, alçı sıva uygulayıcısı, alüminyum kaynakçısı, alçı levha uygulayıcısı, ahşap kalıpçı vb. Mesleklerdir. Bu mesleklerde çalışmak isteyenler kesinlikle mesleki yeterlilik belgesine ihtiyaç duyarlar. Bu belgeyi almak için sizleri Poly Cert firmasını ziyaret etmenizden mutluluk duyarız

Satış Danışmanı-Seviye 4 Belgesi Standartları

Satış danışmanı hizmet veya ürünün tüketiciye sunum ve gösterilme aşamasında devreye giren ürün hakkında plan yapan ve müşterilerin memnuniyetine yönelik hizmetler sağlayan personele verilen addır. Firmaların ve işletmelerin satış birimlerinde görevlendirilen satış danışmanları müşterilerle iletişim halinde olduklarından ve markanın sunumunu ve pazarlamasını yaptıkları için önemlidirler.

Sipariş takibini yapar

Satış yapıldıktan sonra destek hizmeti olarak satış danışmanı olarak ilgilenir.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını analiz edip yönlendirir.

Verilen hizmetin tüketiciye ulaşmasını sağlar.

Sonuç olarak satış danışmanı, şirkete kar sağlayan ürün ve hizmet satışlarını yöneten nihai kişidir. Tecrübeli, donanımlı ve etkili iletişime sahip biri olması gerekir. Bu yöndeki becerilerini geliştiren satış danışmanları hedefine ulaşabilir.

Satış Danışmanı-Seviye 4 Belgesi Standartları

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.