Makine Bakımcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar

Makine Bakımcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Poly Cert firması sizlere satış danışmanı, kasiyerlik, makine bakımcısı gibi birçok alana ait mesleki yeterlilik belgelerini vermektedir. Siz mesleki ve yeterlilik belgenizi alırken yanınızdayız.

Satış danışmanı yeterliliğine sahip kişi iş ortamında iş sağlığı ve güvenliği, acil durum ve çevre koruma önlemlerine ilişkin prosedürleri açıklar. İş süreçlerinin organizasyonuna ve geliştirilmesine dair uygulamaları ve yöntemlerini belirler. Satış alanı takibine yönelik işlemleri açıklar.

Satış Danışmanı Seviye 3 ve Satış Danışmanı Seviye 4 belge başvurusunda gerekenler:

– Kimlik fotokopisi

– Belgelendirme talep formu

– Sınav ücretinin yatırıldığına dair dekont

– Belge kullanım sözleşmesi

A1 teorik sınavında başarılı olmak için %70 başarı sağlanması gerekmektedir. Bu teorik sınavda adaylara 4 seçenekli en az 25 soru çoktan seçmeli soru sorulmaktadır. A2 teorik sınavında başarılı olmak için de %70 başarı sağlanması gerekmektedir. Bu teorik sınavda adaylara 4 seçenekli en az 20 soru çoktan seçmeli soru sorulmaktadır. A2 performans sınavında başarılı olmak için ise aynı şekilde %70 başarı sağlanması gerekmektedir. Belge almaya hak kazanılması için teorik performans sınavlarından her ikisinden de başarılı olma şartları aranır. Sınavların herhangi bir bölümünde başarısız olunması durumunda bir yıl içinde başarısız olduğu bölümden 1 sınava daha girilebilir.

Makine Bakımcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar Konusunda detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satış danışmanı seviye 4 başvurusunda diğerinden farklı olarak A1 teorik, A2 teorik, A2 performans sınavlarına ilaveten A3 teorik ve A3 performans sınavı yapılmaktadır. A3 teorik sınavında başarılı olmak için %70 başarı sağlanması gerekmektedir. Bu teorik sınavda adaylara 4 seçenekli en az 10 soru çoktan seçmeli soru sorulmaktadır. Ayrıca A3 performans sınavı da yapılmaktadır. Belge almaya hak kazanılması için teorik performans sınavlarının her ikisinden de başarılı olma şartları aranır. Sınavların herhangi bir bölümünde başarısız olunması durumunda bir yıl içinde başarısız olduğu bölümden 1 sınava daha girebilir.

Belgelerin geçerlilik süreleri 5 yıldır. Yeniden belgelendirme için yeterlilikte yer alan yenileme şartları geçerlidir.

Makine Bakımcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.