Kocaeli Ücretli Ustalık Belgesi Alma Koşulları

Kocaeli Ücretli Ustalık Belgesi Alma Koşulları Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Poly Cert MYK tarafından yetki kapsamına alınmış ulusal yeterliliklere göre faaliyetler yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirilme Kuruluşudur. Amacımız tarafsız, bağımsız, dürüst, kaliteli bir eğitimle, etik kuralları esas alarak personel belgelendirme hizmeti sunmaktır. Uzman ekip kadromuzla her zaman teknolojiyle kendimizi geliştiriyoruz. Sürekli gelişen, her yerde geçerli ve güvenli bir hizmet sunarak sınav ve belgelendirme hizmeti vermekteyiz.

Eğitimlerimiz doğru ve güvenilir kaynaklardan ulaşılan bilgilerle işinde en tecrübeli uzman ekip kadromuzla sizlere aktarılır. Eğitim sonunda mesleki yeterlilik belgesi sınavına başvurularak sınavlara girilebilir. Bireyler Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belgelendirilmiş kuruluşlardan teorik ve uygulamalı sınavlara girerek başarılı oldukları takdirde Mesleki Yeterlilik Belgesi alabilirler. Sınavlara girerek belge almayı hak kazananların belgeleri 4 ila 6 iş günü içinde yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarına teslim edilir.

Poly Cert Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri firması olarak birçok dala ayrılan birçok eğitimlerimiz bulunmaktadır. İnşaat, elektrik, metal, mekanik, ticaret, ulaştırma – lojistik ve haberleşme gibi meslek dallarında çeşitli birçok eğitim verilmektedir.

Kocaeli Ücretli Ustalık Belgesi Alma Koşulları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Belge almak isteyen kişiler istediği mesleğe ait belgeyi alabilir. Teorik ve performansa dayalı yapılan sınavlarda başarılı olan adaylar Mesleki Yeterlilik belgesi, taşınabilir cüzdan tipi Mesleki Yeterlilik kimlik kartı almaya hak kazanırlar. Mesleki Yeterlilik Kurumu bazı mesleklerin zorunlu olarak belge almadan işi yapamayacaklarını ya da çalıştırılamayacaklarını belirlemiştir.

Bu belgenin alınma amacı bazı işlerin tehlike ve risk içerdiğinden bu işi bilmeyenlerin yapmasındansa bu işi en iyi şekilde profesyonel uzman kadrosu bulunan Poly Cert Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri firmasından almış işi en iyi derecede öğrenmiş olanların yapması istenilir. Belgeyi aldıktan sonra istenilen yerde firma açılabilir istenilen yerde çalışılabilir seviyeye ulaşılır. Belge alınıp yapacağı mesleği daha iyi öğrenenlerin mesleklerini daha iyi yerine getirdikleri tespit edilmiştir.

Kocaeli Ücretli Ustalık Belgesi Alma Koşulları Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.