Kocaeli MYK Belgesi Alma Şartları Nelerdir

Kocaeli MYK Belgesi Alma Şartları Nelerdir

Mesleki Belgeleri nasıl alınır sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bireylerin MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alabilmeleri için belge almak istedikleri mesleğe ait ulusal yeterliliğin olması ve MYK tarafından bu ulusal yeterlilikte sınav ve belgelendirme yapmak üzere yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşunun bulunması gereklidir. Adaylar, belge almak istedikleri ulusal yeterlilikte yetkilendirilişmiş belgelendirme kuruluşlarını arama modülünden sorgulama yaparak öğrenir.

Poly Cert Belgelendirme ve eğitim hizmetleri mesleki yeterlilik kurumu MYK tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterlililklere göre sınav ve belgeledirme faaliyetlerini yürüten yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşudur. Kendini sürekli geliştiren bir anlayışla; tarafsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenirlik ilkeleri doğrultusunda adil, geçerli ve güvenilir yöntemler kullanarak sınav ve belgendirme hizmeti vermektedir.

İnşaat meslekleri, elektrik meslekleri, metal meslekleri, mekanik meslekleri, ulaştırma,lojistik ve haberleşme, ticaret meslekleri gibi alanlarda koşul ve belgelendirme hizmeti vermektedir. Poly Cert belgelendirme amacımız mesleki yeterlilik belgesi zorunluğu olan iş kollarında istihdamcıların yüksek idari para cezalarıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır. Adayların sınavlarla iş gücü kaybına neden olmadan sınavda başarılı olmasını sağlamak, başarılı olmasını sağladığımız adayların belge ve sınav teşviklerinden yararlanmasını kolaylaştırmak, Sınavı geçen tüm adayların elli dört aya ulaşabilen sigorta teşviklerine ulaşımını basitleştirmek.

Konularında tecrübeli sektör temsilcileri ve eğitmenler ile oluşturduğumuz birliktelik ile mesleki yeterlilik belgesi sınavına hazırlık eğitim çalışmalarımızı mesleki yeterlilik kurumu standartları yeterlilikleri kapsamında belgelendirme ve sınav sistemine uygun bir şekilde hazırlamaktayız. Bununla birlikte isteğiniz doğrultusunda bulunduğunuz yerde eğitmenlerimizle uygulama ve teorik eğitim vermekteyiz. Poly Cert bu zamana kadar bir çok öğrencisini belgendirme koşullarında hizmet vermiş bulunmaktadır. Gelecek hayatlarınızda biz de pay sahibi olmaktansa yanınızda yer alıp sizlerin MYK kuralları çerçevesinde yer almaktan gurur duyuyoruz. Bir çok mesleki seviyelerinde uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektesiniz. Seviyeleri en iyi şekilde aşama aşama geçebilmektesiniz. Kurulan uzman ekiplerimiz sizlere nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini neler yapmalısınız sorularının cevaplarını karşılamaktadır. Poly Cert Belgelendirme uzman ekip ve kadrosuyla uzun zaman yaptığı işleri tecrübesiyle sizlere aktarmaktadır.

 

Kocaeli MYK Belgesi Alma Şartları Nelerdir Poly Belge Hakkında daha fazla bilgi almak için ulaşabilirsiniz.