Kocaeli Makine Bakımcısı-Seviye 4 Belgesi Alma Şartları

Kocaeli Makine Bakımcısı-Seviye 4 Belgesi Alma Şartları Hakkında aklınıza takılan sorular için bizi takip edebilirisiniz.

Poly Cert firması olarak birden fazla alanda hizmet vermekteyiz. Mesleki Yeterlilik Belgesi MYK tarafından ulusal yeterlilikte tanımlanan esaslara göre uygulanan ölçme değerlendirmeler sonucunda başarılı olan kimselere verilen bir belgedir. Mesleki yeterlilik belgesi alabilmek için MYK kurumu tarafından yetkilendirilen kuruluşlara başvuru yapılmalıdır. SC Belgelendirme Kuruluşu Makine Bakımcı mesleki yeterlilik belgesi vermeye yetkilidir. Başvurularınızı direkt olarak yapabildiğiniz gibi gerekli belgeleri tamamlayarak mail, faks, posta yolu ile de iletebilirsiniz. Bu belgeye sahip olmak oldukça avantajlıdır. Ekonomik özgürlüğünüzü yükseltmede ve de haliyle ülke ekonomisini kalkındırma da büyük rolü vardır.
Belge bireye profesyonellik katarken aynı zamanda bildiği mesleğin yanına bir iş daha ekleyerek birçok alanda bilgi birikimini ve becerisini kullanması sayesinde bireye kolaylık oluşturur. Türkçe-İngilizce’nin dışında bireylerin tercihlerine göre Türkçe-Almanca, Türkçe-Fransızca, Türkçe-İspanyolca, Türkçe-Rusça ve Türkçe-Arapça gibi dillerde de düzenlenebilmektedir. Kendine yeni bir şeyler katmak için uğraşan bireylere çok iyi bir sonuç sağlar.
Poly Cert firması olarak belli şartlar ve kurallar dahilinde istediğiniz mesleki yeterlilik belgesini verebiliyoruz. Eğitimlerimiz adil ve tarafsız bir şekilde verilmektedir. Bu eğitimlerden faydalanmak isterseniz sizleri de Poly Cert ofisimize bekliyoruz.
Mühendislik mesleği ile minimum lisans düzeyinde eğitim koşul tutan ve mesleğe giriş koşulları kanunla düzenlenmiş olan meslekler bu kapsamın dışındadır. Bunlar hariç bütün meslekler için mesleki yeterlilik belgesi yeterli ve geçerlidir.

Kocaeli Makine Bakımcısı-Seviye 4 Belgesi Alma Şartları

Ulusal yeterlilik sistemi, bireylerin birçok ulusal yeterlilikte belge sahibi olmasını mümkün kılıyor. Mecburi olarak mesleki yeterlilik belgesi gerektiren işletme makine bakımcısı, makine montajcısı, minibüs şoförü, ahşap kalıpçı, mesleki satış danışmanı, duvarcı, seramik karo kaplamacısı, ısı yalıtımcısı, alçı kalıpçı, alçı levha uygulayıcısı, iskele kurulum elemanı, betoncu, çelik kaynakçısı, elektrik bakımcısı, endüstriyel boya montajcısı vb. meslek örnekleridir. Bu ve bu tarzda meslek gruplarında çalışmak isteyen bireyler kesinlikle mesleki yeterlilik belgesine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu belgeyi alma amacıyla sizleri Poly Cert firmasını ziyaret etmenizi mutlulukla bekleriz.

Kocaeli Makine Bakımcısı-Seviye 4 Belgesi Alma Şartları

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.