Kocaeli Isı Yalıtımcı Mesleki Yeterlilik Belgesi Eğitimi

Kocaeli Isı Yalıtımcı Mesleki Yeterlilik Belgesi Eğitimi Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Poly Cert firması size birçok alanda hizmetler sunmaktadır. Mesleki yeterlilik belgesi MYK tarafından ulusal yeterlilikte tanımlanan esaslara göre uygulanan ölçme değerlendirmeler sonucunda başarılı olunan kimselere verilen belgedir. Kişinin söz konusu meslekte bilgi, beceri, yetkinlik ve bilgiye sahip olduğunu gösteren resmi bir belgedir. Bu belgenin bazı avantajları bulunmaktadır. Ülke ekonomisini kalkındırmada, işsizliği azaltmada, istihdamı arttırmada büyük rol oynar. İstihdamın artması kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti sağlar. Bunlar da yaşam standartlarını arttırır.

Bu belge aslında kişiye bir uzmanlık katıyor olup bildiği bir mesleğin yanına farklı bir iş daha ekleyerek birçok dalda bilgi ve becerisinin olmasını sağlar. Kendisini sonuna kadar geliştirmek isteyenler veya farklı dallarda iş bilmek isteyenler için çok iyi bir çözüm olmaktadır.

Kocaeli Isı Yalıtımcı Mesleki Yeterlilik Belgesi Eğitimi Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

POLY CERT

Poly Cert firması olarak belli şartlar ve kurallar altında istenilen mesleki yeterlilik belgesini verebilmekteyiz. Kurumumuzun adil ve tarafsız eğitiminden yararlanmak isterseniz sizi de Poly Cert ofisimize bekleriz. Bizi tercih ettiğinize kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Şu an ki kanunlara göre bazı meslek gruplarında tehlike arz eden mesleklerde özellikle hiçbir şekilde yeterlilik belgesi bulunmayan işçiler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Aslında bu zorunluluk insanlar için hayati derecede önemli ve gereklidir. Çünkü bazı meslek grupları gerçekten fazlasıyla bilgi, beceri ve yetenek gerektirmektedir. Bu sebeplerden dolayı yeterlilik belgesinin zorunlu olması, işçinin can güvenliği, sağlığı vb. Durumlardan dolayı büyük önem arz etmektedir.

Zorunlu olarak mesleki yeterlilik belgesi gerektiren işletme elektrik bakımcısı, kaynak operatörü, inşaat işçisi, inşaat boyacısı, elektrik pano montajcısı, köprülü vinç operatörü, iskele kurulum elemanı, endüstriyel boya montajcısı, duvarcı, çelik kaynakçısı, boyama operatörü, betoncu, betonarme demircisi, alçı sıva uygulayıcısı, alüminyum kaynakçısı, alçı levha uygulayıcısı, ahşap kalıpçı vb. Mesleklerdir. Bu mesleklerde çalışmak isteyenler kesinlikle mesleki yeterlilik belgesine ihtiyaç duyarlar. Bu belgeyi almak için sizleri Poly Cert firmasını ziyaret etmenizden mutluluk duyarız.

Kocaeli Isı Yalıtımcı Mesleki Yeterlilik Belgesi Eğitimi

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.