İşletme Elektrik Bakımcısı-Seviye 5 Belgesi Nasıl Alınır

İşletme Elektrik Bakımcısı-Seviye 5 Belgesi Nasıl Alınır

POLY belge olarak size çoğu alanda hizmet sunmaktayız. Örnek olarak MYK’nın ulusal yeterlilikte tanımlanan ölçme ve değerlendirmeler sonucun da sonucu başarıyla geçen kişilere verilen belgeye denir.

İşletme de elektrik bakımcısı olmak iş sağlığı ve güvenliği kuralarına uyup çevre koruma ve kaliteli yönetim belgelerine uygun bir şekilde elektriksel sistem ve donanımlar olarak bakım ve onarım kontrolünü yapıp gerçekleştiren durumlarda kurulum ve aynı zamanda da elektrik devresini sökülüp bakımını yapan kişidir. Bakım ve onarım alanında tesisat ve donanım olarak meydana gelen arızaların onarılmasını ve belirlenmesinin nedenlerini ve sorunun giderilmesini bunların istenilen şekilde ve sürekli olarak çalışılmasını sağlayan personele denir. Bakım onarım ve işlemleri tesisat ve donanımla birlikte ölçümler ve kontroller yapar. Bunların yanı sıra elektrik devrelerinin okunup yapılmasını ve güç aktarımına yardımcı olmaktadır. İşlerin yapılması ve iş talimatlarını dikkate alıp çalışmaktadır.

İşletme Elektrik Bakımcısı-Seviye 5 Belgesi Nasıl Alınır

Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kişiler ne kadar bir meslek hakkında bilgili ve tecrübeli olsa da bilgisini ve yeteneğini bir belgeyle kanıtlamak zorundadır. Bu durumda POLY belge olarak sizin yanınızdayız ve en kaliteli, güvenli hizmeti sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya takip edebilirsiniz.

Bir bireyin çalışmış olduğu meslek grubu üzerinde, bilgisini ve yeteneklerinin belgelendirmeye ihtiyaç duymaktadır.

Bu belgeye de verilen ad Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Hazırlanmış olan sınavlarda yetenek ve bilgi haricinde bilgi kısmı da çok önemlidir.

Bireyin alacağı mesleki belgeyle ilgili koşul ve şartlar tamamlanmışsa, yasal bir süreç doğrultusunda belgeyi almaya hak kazanmaktadır.

İşletme Elektrik Bakımcısı-Seviye 5 iş sağlığı ve güvenliği, çevre koruma ve kalite önlemlerini alarak, iş organizasyon yapan, hazırlık dahil tesisat döşeme işlemlerini gerçekleştirebilen, tesisatın işlevselliğini sağlayan ve mesleki gelişim faaliyetlerini yürüten nitelikli bireydir.

Bu belgenin amacı, Elektrik Bakımcısı mesleğinde, adayların sahip olması gereken nitelikleri, bilgi beceri ve yetkinliklerdir.

Adayların, geçerli ve güvenilir bir belge ile mesleki yeterliliğini kanıtlamasına olanak vermek, referans ve kaynaktır.

İşletme Elektrik Bakımcısı-Seviye 5 Belgesi Nasıl Alınır Hakkında daha fazla bilgi almak için ulaşabilirsiniz.