Çelik Kaynakçısı-Seviye 3 Belgesi Sınavları

Çelik Kaynakçısı-Seviye 3 Belgesi Sınavları

Poly belge olarak devlet onaylı belgelerimizi size sunmakta son derece kaliteli ve güvenilir biz hizmet sunmaktayız. Belge almak için belirli testlerden geçilmektedir. Bu testlerden geçtikten sonra bireyin hangi meslek dalında girdiği sınav sonucuna bağlı olarak resmi bir belge verilmektedir.

POLY belge olarak size çoğu alanda hizmet sunmaktayız. Örnek olarak MYK’nın ulusal yeterlilikte tanımlanan ölçme ve değerlendirmeler sonucun da sonucu başarıyla geçen kişilere verilen belgeye denir. Bireyin istediği meslekte bilgi beceri ve yeterlilik sahip olduğunu gösteren resmi belgeye verilen addır. Kişinin söz konusu meslekte bilgi ve beceri, sahip olduğunu gösteren resmi bir belgedir. Bu belgenin bazı avantajları vardır. Ülke ekonomisini katkı sunmakta ve istihdamı arttırmada işsizliği azaltmaktadır. İstihdamı arttırma da büyük rol oynayan belge alma işlemi kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti de sağlar. Bunlar da ülkenin yaşam standartlarını artırır. Yaşam Standarttı arttan ülke gelişir ve hizmet olanağı artar.

Eğitimlerimiz doğru ve güvenilir kaynaklardan ulaşılan bilgilerle işinde en tecrübeli uzman ekip kadromuzla sizlere aktarılır. Eğitim sonunda mesleki yeterlilik belgesi sınavına başvurularak sınavlara girilebilir. Bireyler Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belgelendirilmiş kuruluşlardan teorik ve uygulamalı sınavlara girerek başarılı oldukları takdirde Mesleki Yeterlilik Belgesi alabilirler. Sınavlara girerek belge almayı hak kazananların belgeleri 4 ila 6 iş günü içinde yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarına teslim edilir.

Poly belge olarak İnşaat, elektrik, metal, mekanik, ticaret, ulaştırma – lojistik ve haberleşme gibi meslek dallarında çeşitli birçok eğitim verilmektedir. Eğitim verildikten sonra da devlet onaylı resmi belgenizi alabilirsiniz. Alınan belge sizi kariyer olarak ön plana çıkartmaktadır.

Çelik Kaynakçısı-Seviye 3 Belgesi Sınavları

Çelik malzemeler elle veya yarı mekanizma gerçekleştiren kişidir. Çelik kaynakçısı  işletmenin çalışma prensibi de dahil  araç gereç ve iş sağlığı kurallarına uyan çevreyi ve işçi sağlığına uyan kişiye denir.

Çelik kaynakçısının görevleri:

İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymak,

Gaz korumasız elektrotla işlerini uygulayabilmek,

Metal gaz kaynağı işlemlerini uygulayabilmek,

 

Çelik Kaynakçısı-Seviye 3 Belgesi Sınavları Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.