Ahşap Kalıpçı Mesleki Belge Veren Kurumlar

Ahşap Kalıpçı Mesleki Belge Veren Kurumlar

Ahşap kalıpçı belgelendirme programının amacı: bu yeterlilik ahşap kalıpçının niteliklerinin belirlenmesi ve belgelendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Betonarme kalıpçılığı içerisinde çeşitli kalıpçılık uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar içerisinde özellikle betonarme yapıları inşasında ahşap kalıpçılığının çok yaygın olarak yer aldığı bilinmektedir. Bu bakımdan ahşap kalıpçısı bilgi, beceri ve davranışlarının tanımlanması amaç edinmiştir. Elektrik tesisatçısı ustalık belgesinde ise meslek elemanın sahip olması gereken bina ve içi ve dışı onarımını yapmaktadır. Elektrik tesisatının ve tüm elektrik panolarının kurulumunu ve bakım onarımını yapma yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitimdir. Bu yeterliliklere sahip olan kişiler iş alanlarında resmileştirmek adına bu belgeye ihtiyaç duymaktadırlar.

Bireyler sahip olduğu meslekleri bildiklerine dair kanıtlayabilmek için bu belgeye ihtiyaç duyarlar. Sahip olduğunuz meslek yada yeteneğine sahip olduğunuz mesleki Poly CERT belgelendirme kuruluşu size yardımcı olmaktadır. Bu belgeye sahip olabilmeniz için adım adım yollardan geçmektesiniz. Öncelikle uzman ekibimiz sizi karşılamaktadır. Yeterlilik belgesi süresiz bir belge değildir. 2 yıl veya 5 yıl süresi olan yeterlilik belgeleri vardır. Belgeyi aldıktan sonra süreniz bittiğinde eğer uzatmak isterseniz ne yapmanızı gerektiği hakkında Poly CERT belgelendirme tarafından bilgi alabilirsiniz. Kişisel olarak bir iş yerine girdiğinizde mesleğiniz hakkında bilgi ve yetkinliğe sahip olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Kurumlar çalışacak kişi aradıklarında istedikleri nitelikleri sahip olan kişileri hızlı bir şekilde bulmaktadır. Bu belgeye sahip olmayan insanlara göre avantajlı konumda olursunuz. Size dezavantajdan ziyade avantaj yaratmaktadır.

POLY CERT

Bu yönetmeliğin amacı; ulusal mesleki yeterlilik sisteminin kurulması ve ayrıca işletilmesi içinde son derece önem arz etmektedir. Mesleğin öngördüğü mesleki eğitimi almış ve ardından yapılan sınavlarda başarılı olmuş kişilere verilen belge olmaktadır. Günümüz Türkiye’sinde bu belgeye verilen önem günden göne önem arz etmektedir. Şirketimiz size bu uygulamayı en sağlıklı ve verimli şekilde sunmaktadır. Ayrıca birçok insanı bu belgeyi almaya teşvik etmektedir. Sahip olduğunuz mesleğe dair belge alabilmek için kurumumuza başvuru yapmanız gerekli olacaktır. Mesleğin gerektirdiği nitelikli, kaliteli ve belgeli iş gücüne daha kolay ulaşabilmekte ve teşvik imkanlarından yararlanabilmektedir.

İnstagram ve web sayfamız için ulaşabilirsiniz.

Ahşap Kalıpçı Mesleki Belge Veren Kurumlar